خانه / اخبار ویژه عاشورایی / قیمت سفر به عتبات کاهش یافت

قیمت سفر به عتبات کاهش یافت

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: اعزام زائران ویژه ماه مبارک رمضان از روز گذشته  آغاز شده و تا پایان نیمه اول این ماه ۴۰ کاروان یعنی حدود ۲ هزار زائر به عتبات اعزام می‌شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت ، محسن نظافتی گفت: از دیروز  اعزام زائران ویژه ماه مبارک رمضان آغاز شده است، البته اعزام ها تا نیمه اول این ماه به دلیل تعطیلی هتل ها به خاطر بازسازی و تعمیرات به صورت بسیار محدود انجام می شود.

وی ادامه داد: تا نیمه اول ماه مبارک رمضان تنها ۲ هزار زائر در قالب ۴۰ کاروان به عراق اعزام می شوند و دلیل آن هم تعطیلی حدود ۷۰ درصد هتل های طرف قراداد با ایران تا نیمه اول ماه مبارک رمضان است؛ البته در نیمه دوم این ماه اعزام ها به روزانه اعزام ۴۰ کاروان و در کل حدود ۲۳ هزار نفر افزایش خواهد داشت.

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت درباره استقبال زائران در نیمه دوم ماه مبارک رمضان بیان داشت: این مسئله به دلیل وجود لیالی قدر و سایر مناسبت های ماه مبارک رمضان است.

نظافتی بیان داشت: در ماه مبارک رمضان بسته های یک هفته ای، ۱۰ روزه، ۱۲ روزه و ۱۵ روزه برای اعزام زائران داریم و امسال اکثر زائران اعزام های یک هفته ای را انتخاب کرده اند؛ البته قیمت سفرهای یک هفته ای نسبت به سال گذشته ۲۵ تا ۴۰ درصد کاهش داشته است.

منبع: hajnews

telegram

همچنین ببینید

دکترمحمدرضا سنگری

تولد وتحصیلات دکتر محمدرضا سنگری، در سال ۱۳۳۳ در شوش دانیال، گذرنامه‌ی ورود به عالم ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.