خانه / اخبار ویژه عاشورایی / انتشار فراخوان ناشران برای حضور در نمایشگاه تخصصی کتاب عاشورا

انتشار فراخوان ناشران برای حضور در نمایشگاه تخصصی کتاب عاشورا

موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران از انتشار فراخوان ناشران برای حضور در نمایشگاه تخصصی کتاب عاشورا خبر داد.

به گزارش واحد خبر موسسه فرهنگی هنری فرهنگ عاشورا به نقل از روابط عمومی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، اولین نمایشگاه تخصصی کتاب عاشورا با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران و مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (سرچشمه) از تاریخ ۵ تا ۱۱ مهرماه برگزار خواهد شد.

در این فراخوان از کلیه ناشران دعوت شده جهت ثبت‌نام از تاریخ ۲۵ تا ۳۰ شهریور ماه با توجه به موضوعات و شرایط مندرج، به آدرس اینترنتی register.tibf.ir مراجعه فرمایند.

نحوه اختصاص غرفه به ناشران داشتن ۳۰ عنوان کتاب مرتبط (به طور مستقل یا با احتساب نمایندگی‌های اخذ شده) اعلام شده و درغیر این صورت کتاب‌های متقاضیان در بخش فروش متمرکز عرضه خواهد شد.

در ادامه این فراخوان به موضوعات و عنوان کتاب‌های قابل نمایش اشاره شده است. این عناوین شامل امام حسین(ع) و عاشورا، نهضت حسینی، امام حسین(ع) و یاران و اصحاب، هفتادودو تن، امام حسین(ع) فرزندان و خانواده، سیره اهل بیت و ائمه معصومین (ع)، تاریخ اسلام، اصحاب کساء، مناسک و مراسم وآئین¬های عاشورا، تاریخ تشیع، تحریفات و خرافات عاشورا، تعزیه، اربعین و کتاب های مرتبط است.

این نمایشگاه از تاریخ  ۵  لغایت ۱۱ مهر ماه از ساعت ۱۰ صبح تا ۸ شب در محل میدان بهارستان، خیابان شهید مصطفی خمینی، کوچه نظامیه، کوچه صیرفی¬پور، مجتمع شهدای انقلاب اسلامی (سرچشمه) برپا است.
ناشران برای اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های ۶۶۴۱۵۶۰۸-۶۶۴۱۵۴۹۰ ستاد برگزاری نمایشگاه تماس حاصل فرمایند.

telegram

همچنین ببینید

دکترمحمدرضا سنگری

تولد وتحصیلات دکتر محمدرضا سنگری، در سال ۱۳۳۳ در شوش دانیال، گذرنامه‌ی ورود به عالم ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.