خانه / اخبار ویژه عاشورایی / انتشار فراخوان دومین سوگواره فرهنگی ـ هنری عبرات

انتشار فراخوان دومین سوگواره فرهنگی ـ هنری عبرات

140

فراخوان دومین سوگواره عبرات پیرامون ارسال آثار هنری درباره حماسه اربعین حسینی منتشر شد.
به گزارش واحد خبر موسسه فرهنگی هنری فرهنگ عاشورا به نقل از ستاد خبری سوگواره عبرات، علاقه‌مندان به شرکت در دومین سوگواره سراسری عبرات می‌توانند آثار هنری خود را درباره حماسه اربعین حسینی از طریق آدرس اینترنتی abarat.alarbaeen.ir تا دهم دی ماه ٩۵ به دبیرخانه این رویداد فرهنگی و هنری ارسال کنند.
آثار هنری شرکت‌کنندگان در حوزه‌های شعر، نثر ادبی، عکس، نماهنگ، نقاشی، تصویرسازی و کاریکاتور، فیلم و مستند، مقالات علمی، نگارگری و تولیدات رادیویی بعد از پایان مهلت دریافت آثار مورد بررسی و داوری قرار خواهند گرفت.
دومین سوگواره عبرات با هدف ارج نهادن به بزرگترین تجمع و گردهمایی مذهبی شیعیان، ارزش‌گذاری به مقام شامخ شهدای حماسه عاشورا، پرداخت هنری به حماسه اربعین و پیاده روی تا کربلای معلی و نگاه به این رویداد استراتژیک و خودجوش از دریچه هنر برگزار می‌شود.
گفتنی است شرکت در این سوگواره برای عموم مردم، هنرمندان و زائران کربلای معلی که به ثبت و ضبط هنری پیاده‌روی اربعین حسینی در قالب‌های نام برده اقدام کرده‌اند، آزاد است.
علاقه‌مندان به شرکت در سوگواره عبرات می‌توانند اطلاعات تکمیلی و سؤالات خود را از طریق شماره تماس ۶۶۴۶۴۵۹۰ یا آدرس پست الکترونیک alarbaeen@chmail.ir مطرح نمایند.

telegram

همچنین ببینید

دکترمحمدرضا سنگری

تولد وتحصیلات دکتر محمدرضا سنگری، در سال ۱۳۳۳ در شوش دانیال، گذرنامه‌ی ورود به عالم ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.